Upload File History (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: Download
fa: دانلود

en: Weight
fa: وزن

en: Filename
fa: نام فایل

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
