Upload File History (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Weight
it: Peso

en: Filename
it: Nome file

en: Upload
it: Carica

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Choose a file
it: Scegli un file
