Upload File History (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Weight
mr: मुल्य

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Upload
mr: अपलोड

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित
