Upload File History (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Published
ur: شائع شدہ
