Upload File History (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: Download
vi: Tải về

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Upload
vi: Tải lên

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: download
vi: tải xuống

en: Select file
vi: Chọn tập tin

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
