Upload File History (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: Download
af: Laai af

en: Weight
af: Gewig

en: Upload
af: Oplaai

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
