Upload File History (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: Download
da: Hent

en: Weight
da: Vægt

en: Filename
da: Filnavn

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Select file
da: Vælg fil

en: Choose a file
da: Vælg en fil
