Upload File History (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Weight
hr: Težina

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Upload
hr: Otpremi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
