Upload File History (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: Download
oc: Telecargament

en: Weight
oc: Pes

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
