Upload File History (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: Download
sl: Prenesi

en: Weight
sl: Teža

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
