Upload File History (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Weight
sq: Pesha

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
