Upload File History (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Off
th: ปิด

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
