Upload File History (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: Download
et: Allalaadimine

en: Weight
et: Kaal

en: Filename
et: Failinimi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Fields
et: Väljad

en: Examples
et: Näited

en: Choose a file
et: Vali fail
