Upload File History (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: Download
gl: Descargar

en: Weight
gl: Peso

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Upload
gl: Subir

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Fields
gl: Campos

en: Examples
gl: Exemplos

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
