Upload File History (8.x-2.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: On
ht: Ouvè

en: Filename
ht: Non fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
