Upload File History (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: Download
ja: ダウンロード

en: Weight
ja: ウェイト

en: Filename
ja: ファイル名

en: Upload
ja: アップロード

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Fields
ja: フィールド

en: download
ja: ダウンロード

en: Examples
ja: 例

en: Select file
ja: ファイルを選択

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください
