Upload File History (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: Download
nl: Downloaden

en: Weight
nl: Gewicht

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Upload
nl: Uploaden

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Fields
nl: Velden

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen
