Upload File History (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: Download
nn: Last ned

en: Weight
nn: Vekt

en: Upload
nn: Last opp

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Fields
nn: Felt
