Upload File History (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Weight
ta: நிறை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
