Upload File History (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
