Upload File History (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: Download
sv: Ladda ned

en: Weight
sv: Vikt

en: Filename
sv: Filnamn

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Fields
sv: Fält

en: download
sv: ladda ned

en: Examples
sv: Exempel

en: Choose a file
sv: Välj en fil
