File Link (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Format
ru: Формат

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Allowed extensions: %ext.
ru: Разрешены типы файлов: %ext.

en: About
ru: Информация

en: File Link
ru: Ссылка на файл

en: Field types
ru: Типы полей
