File Link (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Format
hr: Oblik

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis
