File Link (2.0.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Allowed extensions: %ext.
ca: Extensions permeses: %ext.

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps
