File Link (2.0.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Format
el: Μορφή

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Allowed extensions: %ext.
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις: %ext.

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
