File Link (2.0.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Format
lv: Formāts

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Allowed extensions: %ext.
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: About
lv: Par
