File Link (2.0.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Size
hi: आकार

en: Format
hi: प्रारूप

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में
