File Link (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Allowed extensions: %ext.
pl: Dozwolone rozszerzenia: %ext.

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól
