File Link (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: About
fa: درباره
