File Link (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: Format
sl: Oblika

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
