File Link (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Format
fi: Muoto

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Allowed extensions: %ext.
fi: Sallitut tiedostopäätteet: %ext.

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit
