File Link (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Format
nl: Opmaak

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Allowed extensions: %ext.
nl: Toegestane extensies: %ext.

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes
