File Management (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: File size
et: Faili suurus

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: File URI
et: Faili URI

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: File MIME Type
et: Faili MIME tüüp
