File Management (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: File size
hu: Fájlméret

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Entity
hu: Entitás

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Used in
hu: Ez használja

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Delete any files
hu: Bármely fájl törlése

en: Registering module
hu: Használó modul

en: File usage
hu: Fájl használata

en: File URI
hu: Fájl URI

en: Allowed types: @extensions.
hu: Engedélyezett típusok: @extensions.

en: Provides links to perform entity operations.
hu: Hivatkozásokat nyújt az entitásokon végzett műveletekhez.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: File MIME Type
hu: Fájl MIME típus
