File Management (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.
