File Management (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: File size
he: גודל קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Used in
he: משמש ב-

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: File usage
he: שימוש בקובץ

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.
