File Management (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Use count
sv: Antal använd

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Filename
sv: Filnamn

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: File size
sv: Filstorlek

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Used in
sv: Används i

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Temporary
sv: Temporär

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: Upload date
sv: Datum för uppladdning

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Changed date
sv: Datum för ändring

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Registering module
sv: Registrerar modul

en: File usage
sv: Filanvändning

en: Allowed types: @extensions.
sv: Tillåtna filtyper: @extensions.

en: Provides links to perform entity operations.
sv: Tillhandahåller länkar för att genomföra funktioner på objekt.

en: Find and manage files.
sv: Hitta och hantera filer.

en: Files overview
sv: Översikt av filer

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
sv: Information om filanvändande för {{ arguments.fid }}
