File Management (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: Changed date
bg: Дата на промяна
