File metadata manager (3.2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Font
pl: Czcionka

en: Never
pl: Nigdy

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Cache metadata
pl: Metadane pamięci podręcznej
