File metadata manager (3.2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Never
ca: Mai

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Cache metadata
ca: Metadades de la memòria cau
