File metadata manager (3.2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Font
es: Fuente

en: Never
es: Nunca

en: Cache settings
es: Opciones de caché

en: Cache metadata
es: Metadatos de caché.
