File metadata manager (3.2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Font
it: Carattere

en: Never
it: Mai

en: Cache settings
it: Impostazioni cache

en: Cache metadata
it: Metadati in cache
