File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Configure
be: Правіць
