File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Configure
cs: Nastavení

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
