File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Creator
fa: سازنده
