File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Configure
hr: Prilagodi
