File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ
