File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Configure
ast: Configurar
