File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Configure
bg: Конфигурирай
