File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Configure
mn: Тохируулах
